Airbakers Airbakers
menu
Tereza Sokolová

Tereza Sokolová

Travel consultant

The,Great,Tourist,Attraction,Of,Cappadocia,-,Balloon,Flight.,Cappadocia

Tereza se do cestování zamilovala už jako dítě, a se stejným nakažlivým dětským nadšením objevuje svět i nyní. Ráda poznává nové země, kultury, nové lidi a zejména nová jídla – čím pálivější, tím lepší. Aktuálně dokončuje svůj magisterský titul na Erasmu v Turecku a toulá se po krásách této fascinující blízkovýchodní země.

Nejsilnější zážitek na cestách...

Na své první dny v nové práci rozhodně jen tak nezapomenu. Hned druhý den jsme z kanceláře odjeli na teambuilding, cílová destinace neznámá. Po pár hodinách napětí jsme se ocitli v letadle do Bulharska. Žádná „nudná“ válecí dovča se však nekonala, místo toho nás čekalo další překvapení: výsadek z vlaku uprostřed hlubokého bulharského venkova, odkud jsme se po dvojicích museli stopem dostat zpět do hotelu, bez peněz i telefonu, a cestou splnit hromadu bláznivých úkolů. Po čtyřech dnech řádného team-budování, zakončených koupačkou v moři při východu slunce, jsme mohli akci prohlásit za úspěšnou. 

Nejraději se vracím...

...do Barcelony. V Barceloně jsem strávila 4 měsíce a tohle město má zkrátka neuvěřitelnou atmosféru, která vás pohltí a už nepustí. Bulváry lemované palmami, úžasní milí lidé, střešní bary, dlouhé písčité pláže a ještě delší noci, protančené v rytmech latinskoamerické muziky – to vše se musí zažít na vlastní kůži.