Airbakers Airbakers
menu

Propečené zážitky na míru

Do detailů vyřešíme každou drobnost tak, aby zážitek z výletu byl co nejlepší. 

resized_Bora Bora – snorkelling

1

Napište nám základní info o cestě

První krok vám nezabere víc než 2 minuty. Stačí odpovědět na pár jednoduchých otázek, abychom věděli, jakou cestu spolu budeme řešit.

2

Pobavíme se o vašich představách

Abychom vám mohli upéct cestu přesně na míru, budeme hlavně u vaší cesty potřebovat spoustu informací o vašich představách a o tom, co máte a nemáte na cestách rádi. K tomu je nejlepší si zavolat a u složitých cest se třeba i sejít osobně. S každou další cestou se naštěstí budeme muset doptávat méně a méně.

3

Vytváříme cestu plnou výjimečných zážitků

Každá cesta je originál a její naplánování zabere i nejzkušenějším travel consultantům několik dní práce. Vždy se odrazíme od prvního návrhu a pak společně ladíme detaily, dokud nejste se vším úplně spokojeni.

4

Uděláme neformálně nejnutnější papírování

Jakmile se domluvíme, pošleme vám k neformálnímu odsouhlasení cestovní smlouvu, abyste od nás měli vše černé na bílém. Pak vás poprosíme o zaslání domluvené zálohy, vystavíme letenky a rezervujeme vše, co nelze později zrušit.

5

Pořád jsme na příjmu, kdyby něco

Před i během cesty jsme vám neustále k dispozici a rádi vám kdykoliv poradíme s čímkoliv. Komunikovat můžeme třeba přes WhatsApp nebo jinak, jak vám to nejvíc vyhovuje. Pár dní před odletem vám pošleme složku se všemi rezervacemi a kompletní informace k cestě. Sami se budete muset jen zabalit.

6

Užíváte si a objevujete v klidu a bez starostí

Zařídíme vše tak, abyste mohli zemi sami objevovat a dostali při tom přesně tolik podpory, kolik si budete přát. Když vás náhodou potká nějaká nepříjemnost, dáte nám o tom vědět a v klidu si skočíte třeba na daiquiri. Než ho dopijete, problém vyřešíme za vás.

Jste připraveni na nové zážitky?

Napište nám, co byste chtěli, mrkneme na to.

pozadí_2

Povězte nám o svojí cestě

Kam chcete jet?
A kdy?
Na jak dlouho?
Kolik lidí?

Dospělých:

-
+

Děti:

-
+
Rozpočet na osobu
Zadejte svoje jméno
Telefon zadejte ve tvaru +420 123 456 789
Zadali jste správně email?

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů