Airbakers Airbakers
menu

Reference

resized_australie_fr-polynesie

S týmem Airbakers.com spolupracujeme řadu let. Své práci rozumí a dělají ji srdcem. Velice oceňujeme i to, že jsou schopni rychle řešit případné nesnáze, které naše klienty na cestách potkají. Za firmu Italy Gastro Promotion dáváme palec nahoru.

Jan Kopecký

jednatel společnosti, www.igp.cz

Postupně jsem Jirkovi a jeho týmu AirBakers.com svěřil rezervace všech svých cest a výletů, protože mě přesvědčil, že dokáže nalézt nejvýhodnější spojení kamkoliv po světě. Místa a zážitky, které doporučuje Jirka, mají vše, co člověk očekává a k tomu něco navíc.

Michal Votruba

Director Gradus RSJ, https://www.rsj.com/

Jen za poslední rok se nám zrušily 4 různé zahraniční cesty. Ovšem jiné 3 jsme úspěšně podnikli a užili si je naplno. V době nepřehledných a stále se měnících COVID pravidel je těžké cokoliv plánovat, ale s podporou Mirka a jeho týmu víme vždy, na čem jsme, všechny překážky jsou řešitelné a výsledek stojí za to. Už plánuji jedině s nimi. 😊

Adéla Havlová

partner HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Mirek Polach je naprostá záruka rychlé reakce na poptávku po jakémkoliv cestovatelském snu nebo nápadu a bezkonkurenčního servisu (jen kufry nám nezabalil :)). Kvalita AirBakers je stále ta nejvyšší, a že už pár let celá rodina jejich služeb s důvěrou využíváme. Doporučila jsem také svým přátelům a pokaždé stejný ohlas, jednoznačně příště jedině s Mirkem.

Michaela Štědrová

jednatelka Royal Comfort s.r.o.

Je osvobozující mít někoho, na koho se můžete absolutně spolehnout, řešíte-li otázky (a destinace) vám vzdálené. V případě cestování máme jasno a levnými letenkami na naši svatební cestu to kdysi jen začalo. V době Covidu, kdy se zavíraly hranice, rušily spoje, měnila se ze dne na den opatření i cestovatelský semafor, dokázal nás tím vším s neuvěřitelnou lehkostí a jistotou provést Mirek Polach. Mimořádný servis a support, pro mě do té doby nepoznaný, nám zachránil vytouženou a z důvodu pandemie odkládanou dovolenou. Navíc se třemi malými dětmi už prostě do žádného velkého cestovatelského rizika jít nemůžete. A s AirBakers ani nemusíte. Velký respekt k jejich práci, kterou často a rádi doporučujeme našemu okolí.

Ondřej Dvořák

lékař, Fakultní nemocnice Hradec Králové