Airbakers Airbakers
menu

Siyam World

Siyam World Maldives Drone Shot

Každou cestu na Maledivy naplánujeme na míru do posledního detailu.

V resortu Siyam World to žije! Největší a nejzábavnější resort na Maledivách přináší bohatou nabídku aktivit a programu pro děti i dospělé a rozmanitou gastronomii.  Ubytování nabízí ve stylových vilách mnoha kategorií, některé s bazénem nebo i klouzačkou. Hotel se může pochlubit jedinečným aquaparkem, koňským rančem, zábavou v podobě nejnovějších vodních technologií a balíčkem Premium All Inclusive – WOW!

Popis hotelu:

Resort Siyam World se rozkládá na přírodním ostrově Dhigurah, který je součástí atolu Noonu maledivského souostroví. Ostrov je 1600 metrů dlouhý a 500 metrů široký. Čekají na vás téměř 4 kilometry dlouhé bílé pláže, bohatá vegetace a korálový útes dostupný přímo z pláže.

Hotel je součástí prestižní maledivské hotelové sítě Sun Siyam Resorts a své první hosty přivítal v roce 2021.

Z letiště Malé vás dopraví na ostrov během 40 minut hydroplán. Druhou možností přepravy je 40minutový vnitrostátní let na letiště Maafaru a následně 15minutový transfer motorovým člunem.

Siyam World je ideálním místem pro každého, kdo se chce bavit. Doporučujeme ho rodinám s dětmi jakéhokoliv věku, větším skupinám hostů, ale i párům, které hledají něco trochu jiného než jen intimní maledivský zážitek.

Nabídka ubytování na ostrově je velmi pestrá. Zvolit si můžete z 16 kategorií vil a rezidencí s jednou až čtyřmi ložnicemi, a to nad vodou, na pláži a nebo uprostřed tropické zeleně.

Součástí resortu je 11 restaurací a 7 barů. Místní gastronomie potěší zejména milovníky španělské, indické, japonské, thajské a lokální kuchyně.

Pro dokonalé pohodlí hostů přináší hotel Premium All Inclusive – WOW!, unikátní balíček služeb dostupných 24 hodin denně.

Pokoje:

Dáváte-li přednost ubytování s přímým přístupem na pláž, hotel má v nabídce plážové vily několika velikostí s venkovní terasou či zahradou. Součástí je i bazén. Nadvodní vilky disponují nejen vlastním bazénem, ale také skluzavkou přímo do oceánu.

Obě tyto varianty hotel nabízí dokonce se třemi ložnicemi, což uspokojí potřeby i větší skupiny hostů či rodiny.

Pokud chcete zažít ty nejkrásnější východy slunce přímo z ložnice své vily, ubytujte se v některé z dvoupatrových rezidencí s extra službami a benefity z The Beach House Collection.

Nejluxusnější ubytování nad oceánem poskytne pavilón (Grand Water Pavilion) s dvěma ložnicemi, terasou, kuchyní, venkovní i vnitřní jídelnou a servisem soukromého komorníka.

Restaurace:

Dvě hlavní restaurace Tempo a Baraabaru nabízejí každé ráno snídaně formou bufetu. V pátek večer se můžete těšit na tradiční maledivskou večeři, která je podávána buď v restauraci, nebo za příznivého počasí venku na pláži. Baraabaru navíc zůstává otevřena i během obědů.

Restaurace Andalucía, to jsou večery plné autentických chutí Španělska. Dejte si paellu s mořskými plody a výtečnou sangrii.

V restauraci The Wahoo Grill vám naservírují téměř každý den ranní úlovky místních rybářů. Vyhlášeného humra a tuňáka můžete ochutnat každý večer kromě pátku.

Exotické chutě a tradice thajské kuchyně se prolínají v restauraci Takrai. Ve večerním menu najdete vše od satay přes Tom Yum až po smaženou rýži a nudle s mořskými plody. Místní Massaman Neu vás určitě nezklame.

Restaurace Arigato je přístupná pouze hostům ubytovaným v The Beach House Collection a specializuje se na moderní japonskou kuchyni.

Restaurace Kaage se snaží zachytit samotnou duši maledivských ostrovů a staví na lokálních receptech předávaných z generace na generaci. Intimní plážová restaurace vás provede gastronomií celého souostroví.

V Kurry Leaf naleznete téměř každý večer klasiky indické gastronomie. Tikka Masala, Tandoori Chicken, Dhaal Kari nebo Biryani - tady si každý najde to své.

Restaurace Barrique se nachází v podzemním vinném sklepě a ve večerních hodinách hostí pouze malý počet privilegovaných hostů. Nabízí výborné degustační menu doplněné o světově proslulá vína.

The Cube je podnikem, kde se setkává světová kulinářská špička. Hostující šéfkuchaři vám předvedou tu pravou kuchařskou show v moderním proskleném prostoru přímo na pláži.

Teppanyaki přináší na ostrov živou kuchyni v japonském stylu.

Bar Together je považován za společenské centrum ostrova. Tady to po celý den žije a zavírá se až s odchodem posledního hosta.

Dopřejte si koktejl a čerstvý džus z tropického ovoce u nekonečného bazénu baru Mint. Přístupný je však pouze hostům starším 18 let.

V Jungali se budete cítit jako uprostřed tropického deštného pralesa. Bar ukrytý v zeleni nabízí hamburgery, pizzu a rychlé občerstvení. Odpočiňte si v místním bazénu za zpěvu ptáků.

Poblíž centra vodních sportů se nachází bar Good Vibration. Ideální místo pro odpočinek u vodní dýmky nebo koktejlu.

V Siyam World se nemusíte obávat, že přijdete o své oblíbené zápasy. Bar Kulhivaru je pro vás otevřen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sportovní záznamy, pivo a vždy něco dobrého na zub, to vše ocení každý sportovní fanoušek, který chce být i během dovolené v obraze.

The Orchid Bar je vyhrazený pouze pro hosty vil z Beach House Collection. Vychutnejte si některý z vašich oblíbených nápojů při západu slunce v prostředí tohoto intimního podniku.

Oblíbíte si určitě také Bar Shipwrecked s nekonečným bazénem přímo na pláži.

Aktivity:

V bujné tropické vegetaci se nachází lázně Veyo. Zde se budete cítit jako v ráji. Vyzkoušejte některou z procedur z nabídky 18 lázeňských pavilonů.

Pro dobrodružnější povahy je k dispozici zábava ve formě nejnovějších vodních technologií. Co třeba hydrofilní elektrické kolo, podvodní tryskový batoh nebo poloponorka ve tvaru delfína Innespace Seabreacher? Na souši se můžete povozit v elektrickém autě Moke.

Vaše děti si zamilují dětskou vesničku Turtle Kids Village a největší vodní park na Maledivách Siyam Water World. Představte si svět plný skluzavek, překážek, trampolín, lezeckých stěn a dalších vodních prvků.

Na ostrově to žije během celého dne. Čekají na vás večery plné zábavy s živou hudbou, bazénové párty s DJ a akrobatická představení.

Koně na Maledivách? V Siyam World najdete dokonce koňský ranč. Užijte si zdejší písečné pláže i z koňského sedla. Děti potěší ustájení poníci.

Vytvořte vlastní družstvo a vyzvěte k turnaji hotelový fotbalový tým. Součástí komplexu je velké fotbalové hřiště.


Vychutnejte si výhled z koňského sedla

Siyam-World-Horse-Riding-3

TOP momenty z Siyam World

Splnit si dětský sen...

Nadvodní vily s vlastním tobogánem zaujmou nejen vaše nejmenší.

Nezapomenutelné zážitky

Chcete vyzkoušet něco zcela nového a neokoukaného? Hydrofilní elektrické kolo, podvodní tryskový batoh, poloponorka ve tvaru delfína, elektrické auto Moke, to vše najdete v nabídce resortu.

Prémiový All Inclusive

Balíček Premium All Inclusive – WOW! je dostupný 24 hodin denně.

Zábava pro děti každého věku

Resort přináší širokou škálu aktivit pro děti i dospělé. Siyam World je rájem pro každého, kdo se rád baví.