Airbakers Airbakers
menu

Lily Beach Resort

DJI_0678

Každou cestu na Maledivy naplánujeme na míru do posledního detailu.

První All Inclusive resort s Platinum Plan na Maledivách nabízí v rámci štědrého balíčku téměř veškeré služby. V případě Lily Beach tak můžeme hovořit o konceptu dostupného luxusu. Korálový útes na dosah ruky potěší zejména milovníky šnorchlování. Rodiny s dětmi zase uvítají možnost propojení vil.

Popis hotelu:

Lily Beach Resort se nachází na ostrově Huvahendhoo, který je součástí jihovýchodního atolu Ari maledivského souostroví. Ostrov má 600 metrů na délku a 110 metrů na šířku a je obklopen kouzelným korálovým útesem.

Jde o pětihvězdičkový komplex s bohatým All-Inclusive programem „Platinum plan“, jenž vás nadchne fantastickým rozsahem kvalitních služeb. Otevřen byl již v roce 1994 a od té doby prošel několika renovacemi.

Cesta z letiště Malé zabere hydroplánem zhruba 20 minut a následně vás z plovoucí plošiny převeze přímo do letoviska během 5 minut motorový člun nebo tradiční loď dhoni. Druhou možností je let na vnitrostátní letiště Villa-Maamigili a poté přesun motorovou lodí, který zabere asi 40 minut.

Součástí hotelu je 125 vil, a to přímo nad vodou, u laguny nebo na pláži. Díky variabilitě nabízeného ubytování, resort uspokojí potřeby párů toužících po klidu a soukromí, ale také větších rodin, které uvítají několik ložnic.

Rozdělení ostrova do dvou zón nabízí hostům maximální pohodlí a volbu podle jejich preferencí. Klidná část resortu v okolí baru Aqva, lázní a nadvodních vil je vhodná zejména pro romantickou dovolenou. Aktivní zónu s barem Vibes, sportovišti a dětským klubem pak uvítají hlavně rodiny s dětmi.

K dispozici jsou tři restaurace, teppanyaki gril a čtyři bary, které vám přinesou širokou škálu gastronomických zážitků.

Lily Beach Resort doporučujeme rodinám a každému, kdo rád šnorchluje a preferuje All-Inclusive programy.

Pokoje:

Plážové Beach Villas se ukrývají v bujné zeleni a jsou vždy spojeny po dvou ve formě dvojdomku. Některé z nich jsou propojené dokonce dveřmi (Family Beach Villas), takže umožní komfortní pobyt i rodinám s menšími dětmi.

Nejluxusnější útočiště na souši najdete v podobě plážové rezidence s bazénem (Beach Residence with Pool). Exkluzivitu podtrhuje i fakt, že je na celém ostrově pouze jedna.

Hledáte-li spíše klid a relaxaci, budou pro vás tím pravým místem nadvodní vily. Volit můžete mezi ubytováním v Lagoon Villas a Deluxe Water Villas s jacuzzi.

Opravdovou pýchou resortu jsou čtyři Sunset Water Suites, prostorné nadvodní vily nacházející se na úplném konci mola. Nabízí maximální soukromí, překrásný výhled na oceán a služby osobního komorníka.

Restaurace:

Restaurace Lily Maa je známá svými bohatými bufety plnými specialit mezinárodní kuchyně. Ty jsou denně doplněny o čerstvé speciality připravované na otevřených stanovištích. Tematické večeře vás vezmou na kulinářskou cestu kolem celého světa. Gastronomický zážitek povýší také láhev jednoho z 80 prémiových světových vín.

Hlavním lákadlem je čerstvý humr, kterého si můžete vybrat z restauračního akvária a nechat připravit dle vlastních preferencí.

To nejlepší z indické a thajské kuchyně přináší do Lily Beach formou à la carte restaurace Tamarind. Atmosféra venkovních jídelních palub v kombinaci s autentickou gastronomií a špičkovým výběrem vína je něco zcela jedinečného.

Na romantickou večeři při svíčkách vyrazte do restaurace Les Turquoise D’Aqua. Posezení na dřevěném molu u oceánu vytvoří příjemné prostředí pro oslavu jakékoliv speciální události.

Charakteristickým znakem baru Aqva je nekonečný bazén. Bar je přístupný pouze osobám starším 16 let a nabízí k obědu menu à la carte a po celý den velký výběr drinků i nealkoholických nápojů.

Každý večer se zde dostává do popředí kulinářské umění teppanyaki. Posaďte se u grilu a sledujte, jak kuchaři přímo před vašima očima připraví třeba hovězí maso Wagu nebo vyhlášeného humra.

Spirit Bar & Lounge je ideálním prostorem pro odpočinek. Pohodlná lehátka a vkusná hudba k relaxaci naprosto vybízí. Začněte den krémovým expresem na venkovní terase a večer se zastavte v salónku na vodní dýmku.

Bar Vibes je naopak místo plné života a zábavy. Zkušení barmani vám namíchají drink dle vašeho přání, ale v nabídce naleznete také ovocné šťávy, čaj nebo kávu. Dva bazény, včetně dětského, poskytují skvělé zázemí i pro rodiny s dětmi. V noci to tady žije. Dvakrát týdně můžete v baru protančit nejedny střevíce za doprovodu živé hudby nebo produkce DJ.

Tropické koktejly přímo na pláží nabízí Beach Bar.

Aktivity:

Resort je obklopený skvělými místy pro potápění a šnorchlování. Bohatý korálový útes se nachází jen pár kroků od pobřeží. Více jak 50 zajímavých potápěčských lokalit pak najdete v dosahu maximálně 15 minut motorovým člunem. Přímo v hotelu funguje také plně vybavené potápěčské centrum. Z nabízených výprav doporučujeme zejména ponory za žralokem vouskatým.

Vydejte se prozkoumat podmořský svět, aniž byste smočili jediný vlásek. V Lilly Beach si můžete zapůjčit kánoe s proskleným dnem nebo se projet v unikátní poloponorné lodi Penguin s velkolepým a širokým výhledem pod vodou.

Sedm samostatných místností tvoří zázemí nadvodních lázní Tamara. Těšit se můžete na balijská a ajurvédská ošetření.

Dopřejte si odpočinek v soukromí přímo na oceánu v plovoucí síti hamacland.

Tenisové nadšence resort láká na partnerství s RTC (recreation tennis coaching). Zapojte se do některého z nabízených kurzů nebo si zamluvte individuální tréninky.

Každý večer se můžete těšit na krmení ryb. Když budete mít štěstí, seznámíte se i se žraloky.

Páry přijíždějící na Maledivy za romantikou nesmí vynechat privátní piknik či večeři na nedalekém ostrově Sun Lily.


Vyberte si vilu podle vašich představ

water-villas-overview

TOP momenty z Lily Beach Resort

Lilly Beach Diving Experience

Potápění

Ostrov je obklopen nádherným korálovým útesem. Stačí jen pár kroků z vily a můžete objevovat barevný svět Indického oceánu.

Teppanyaki gril

Platinum All Inclusive

Hotel nabízí komplexní a bohatý All-Inclusive program Platinum plan s fantastickým rozsahem služeb včetně 3 výletů dle individuálního výběru.

Vhodný pro děti

Resort je vhodný i pro děti. Ať už jde o možnost propojení vil, celkové zázemí komplexu, menu nebo program. Pro děti ve věku 3-12 let je připraven dětský klub plný dobrodružství a zábavy.

Zábava i soukromí a klid

Díky odděleným zónám (Fun Zone a Quiet Zone) dokáže resort balancovat mezi klidem a zábavou. Nabízí tak příjemné zázemí pro romantické líbánky, ale i rodinnou dovolenou s dětmi.