Airbakers Airbakers
menu

Constance Halaveli Maldives

halaveli-maldives-2016-panorama-01

Každou cestu na Maledivy naplánujeme na míru do posledního detailu.

Tento ohromující pětihvězdičkový hotel nabízí kombinaci klidu, soukromí a luxusu a přináší na jednom místě to nejlepší, co mohou Maledivy svým návštěvníkům nabídnout. To vše za přijatelnou cenu a ve spojení s vysokou úrovní služeb a péče o hosty. Constance Halaveli je dokonalým místem pro milovníky potápění a zamilované páry toužící po procházkách při západu slunce. Pobyt na ostrově si však díky prostorným vilám, dětskému klubu a programu užijí i rodiny s dětmi. 

Popis hotelu:

Constance Halaveli se nachází na malém ostrůvku v severní části oblasti Ari Atoll, v jedné z nejatraktivnějších oblastí Malediv. I přestože patří tento resort k jedněm z těch větších, rozestupy vil a jejich architektonické řešení poskytují návštěvníkům dostatek soukromí a i při plné obsazenosti si můžete občas připadat jako Robinson Crusoe na pustém ostrově. Jedinečnost hotelu podtrhuje také nejdelší molo na Maledivách. Na ostrov Vás z mezinárodního letiště Malé dopraví během 25 minut hydroplán, případně za 1 hodinu a 30 minut motorový člun.

Pokoje

Vyberte si jednu z nadstandardních vil s privátním bazénem a terasou s výhledem na průzračný Indický oceán. Constance Halaveli nabízí ubytování ve vilách nad vodou (water villa), které doporučujeme zejména párům, a ve vilách na pláži (beach villa), jenž budou kapacitně vyhovovat například i rodinám. Plážové vily jsou obklopeny zelení a z terasy je to jen pár kroků k oceánu. Nejprostornější, prezidentská vila s dvěma patry a třemi ložnicemi uspokojí požadavky na ubytování i pro početnější skupinu hostů. Všechny pokoje jsou moderně a vkusně vybavené, klimatizované a mají připojení k Wi-Fi.

Restaurace

Jestliže nás při pobytu v Constance Halaveli něco opravdu nadchlo, byla to rozhodně místní gastronomie. Ve čtyrech stylových restauracích ochutnáte to nejlepší z mezinárodní kuchyně. K dispozici jsou také dva bary, Jahaz a Jing, s širokou nabídkou tropických koktejlů, a dva sklepy plné kvalitního vína.

V restauraci Jahaz si ráno, v poledne a večer pochutnáte na mezinárodní kuchyni, která je zde servírována formou bufetu. Nabídka se pravidelně obměňuje a nechybí ani vegetariánská, veganská a bezlepková jídla. Najdete zde i velmi dobře zásobený vinný sklípek. 

Skvělou volbou pro romantickou večeři pod oblohou plnou hvězd je plážová restaurace Meeru. Jejich menu plné grilovaného masa a mořských plodů musíte ochutnat. V Kaika Sushi připraví přímo před vašima očima speciality japonské kuchyně. Restaurace Jing čerpá zejména z místní a asijské kuchyně.

Součástí je i vinný sklep s širokou nabídkou kvalitního vína.

Aktivity

Absolutní špičkou na seznamu aktivit, které Constance Halaveli nabízí, je šnorchlování a potápění. V okolí resortu se nachází jedny z nejlepších potápěčských oblastí a místní potápěčské centrum pořádá řadu kurzů a výletů. Kolem ostrova se rozkládá korálový útes, a tak ani za perfektním šnorchlováním nemusíte vyrážet nikam daleko. Zázemí pro relaxaci a regeneraci poskytuje místní spa a wellness centrum. Kdo by odolal lázeňským procedurám s výhledem na oceán? Součástí lázní je také sauna, bazén, masáže, jóga a kosmetický salón.

Toužíte-li po trochu aktivnější dovolené, Constance Halaveli nabízí řadu vodních sportů a motorizovaných aktivit včetně windsurfingu, paddleboardingu, vodního lyžování a wakeboardingu. K dispozici jsou také tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal a fitness centrum. Hosté se mohou zúčastnit nejrůznějších expedic a výletů jako jsou výpravy na tradičních rybářských lodích či za pozorováním delfínů. Dopřejte si soukromý piknik na jednom z okolních opuštěných ostrovů nebo plavbu za proslulými žraloky velrybími. 

Rodiny s dětmi potěší Constance Halaveli Kids Club, který vytváří bohatý program pro ty nejmenší od 4 do 11 let.

Tancujte na hladině nekonečného bazénu přímo ve vaší vile

A buď skočte do něj, nebo do moře.

33381901

TOP momenty z Constance

Gastronomie

Výtečná gastronomie místních restaurací propojuje asijskou a evropskou kuchyni. Gurmánský zážitek, který si nemůžete nechat ujít. Nevynechejte romantickou večeři v naší oblíbené restauraci Meeru.

Potápění

Součástí resortu je potápěčské centrum PADI Diving Centre. Vyrazte s profesionály na potápěčský kurz do jedné ze světových potápěčských lokalit v blízkém okolí ostrova.

Welness

V lázních s výhledem na oceán se nechejte hýčkat luxusními procedurami a službami. Meditace pří východu slunce s místním lektorem jógy je tím nejlepším způsobem, jak začít nový den.

Vhodný pro děti

Resort je vhodný i pro děti. Constance Halaveli Kids Club budou milovat.