Airbakers Airbakers
menu

Dusit Thani Maldives

DUSITTHANI_PGN0008

Každou cestu na Maledivy naplánujeme na míru do posledního detailu.

Dusit Thani Maldives v sobě propojuje thajskou pohostinnost, luxus a přírodní krásu atolu Baa, biosférické rezervace UNESCO. Tento unikátní resort nabízí živý domovský útes, lázně v korunách stromů a jeden z největších nekonečných bazénů na Maledivách. Ponořte se do barevného podmořského světa plného mant a žraloků velrybích. Na souši objevujte vřelou maledivskou ostrovní kulturu v kombinaci s thajským dědictvím.

Popis hotelu:

Dusit Thani Maldives se nachází na ostrově Mudhdhoo, který je součástí atolu Baa, první maledivské biosférické rezervace na seznamu UNESCO. Ostrov měří 700 metrů na délku a je 400 metrů široký.

Většinu ostrova pokrývá bujná tropická zeleň, která dodává místu nádech džungle. Jihozápadní část komplexu nabízí průzračnou lagunu ideální pro koupání, severní pak bohatý korálový útes a podvodní svět k prozkoumání jen pár kroků od pláže.

Do resortu vás přepraví z hlavního města Malé během 35 minut hydroplán. Druhou možností je 25minutový vnitrostátní let na letiště Dharavandhoo a následně 10minutový transfer motorovým člunem.

Hotel byl otevřen v roce 2012 a je součástí prestižní thajské hotelové sítě Dusit International. V Dusit Thani Maldives se tak snoubí luxus s proslulou thajskou pohostinností.

Součástí resortu je 94 vil a rezidencí se službou osobního komorníka. Každý si zde najde to své, ať již rodiny s dětmi, které ocení rodinné vily se dvěma ložnicemi, tak i páry, které najdou ve vilách nad oceánem, ale i na pláži, dostatek soukromí.

Tři restaurace a dva bary lákají zejména na thajské speciality, mořské plody a exotické koktejly.

Díky skvělým podmínkám pro potápění a šnorchlování hotel doporučujeme každému, kdo touží po dobrodružství pod vodou.

Pokoje:

Vybírat můžete z nabídky plážových a nadvodních vil a rezidencí různých velikostí.

Plážové vily jsou obklopeny zelení a mají přímý přístup na pláž. Chcete-li se probouzet s výhledem na oceán omývající písečné pobřeží, Beach villa pro vás bude jasná volba. Zvolte vilu s vlastním bazénem, a to buď Beach Plunge Pool Villa s bazénem v zadní části nebo Beachfront Pool Villa s bazénem vpředu u pláže. Rodiny pak uvítají vily se dvěma ložnicemi (Two Bedrooms Beach Pool Villa).

Náročnějším klientům doporučíme patrové rezidence se dvěma nebo třemi ložnicemi (Two Bedrooms Beach Pool Residence, Three Bedrooms Beach Pool Residence).

Z terasy nadvodní vily budete mít přímý přístup do oceánu. Waterfront Pool Villas jsou rozesety podél jižního pobřeží, Overwater Pool Villas se nacházejí u dřevěného mola v severozápadní části letoviska. Obě tyto kategorie disponují soukromým bazénem.

Jedinečné zázemí nad oceánem nabízí Two Bedrooms Overwater Pool Pavilion. Tato rezidence se pyšní prostornými pokoji, kuchyní, vnitřní i venkovní jídelnou, vinným sklípkem a privátním bazénem. Výhled na západ slunce z terasy této vily je neskutečný.

Restaurace:

Začněte den v hlavní restauraci The Market. Nabízí tematické snídaně a večeře formou bufetu plného mezinárodních specialit. Ráno nevynechejte zábavnou palačinkovou stanici, kde pro vás zdejší personál vykouzlí umělecké výtvory nejrůznějších tvarů. Večer na vás kromě bohatého bufetu čeká také à la carte menu.

Ponořte se do autentických chutí Thajska v nadvodní restauraci Benjarong. Restaurace posazená na kůlech nad oceánem přináší v poledne a večer široký výběr tradičních pokrmů této země, včetně oblíbených polévek Tom Kha Phak Gai a Tom Yum Gung, pikantního salátu Som Tam Thai a sladké lepkavé rýže s zralým mangem Khko Niew Ma Muang. Autenticitu místa podtrhuje také interiér s thajskými prvky a skutečnost, že většina personálu z Thajska skutečně pochází.

Speciality Středomoří, Blízkého východu a oblasti Indického oceánu najdete v nabídce restaurace Sea Grill. Příjemná atmosféra u bazénu s dechberoucím výhledem na oceán vybízí k obědu pod širým nebem. Dopřejte si zde vyhlášené degustační menu se skleničkou kvalitního vína při romantické večeři za svitu hvězd. Čerstvé mořské plody a grilované maso doplňují přílohy z celého světa.

Sala Bar nabízí kromě fantastických koktejlů a panoramatického výhledu z terasy také nejrůznější barmanské kurzy.

Sand Bar se nachází vedle jednoho z největších nekonečných bazénů na Maledivách. Během dne je skvělým místem pro odpočinek, v pozdějších hodinách to tady ale ožívá. Dejte si zde aperitiv před večeří a sledujte západ slunce nad oceánem nebo se zastavte večer na tropický koktejl a živou zábavu.

Aktivity:

Pokud toužíte po trošce dobrodružství, pusťte se do objevování ostrovního podmořského života. Dusit Thani Maldives je rájem pro potápěče a milovníky šnorchlování. Více jak 30 oblíbených potápěčských lokalit se nachází do 20 minut motorovým člunem od resortu. Zaplavte si s mantami a žraloky velrybími v chráněném mořském parku v zátoce Hanifaru a prozkoumejte rozmanitost zdejších korálů. Nedaleký Manta Point je známý jako největší krmná stanice pro manty na světě.

Ať už se ponoříte do jednoho z největších nekonečných bazénů na Maledivách, projedete se po ostrově na kolech nebo se vydáte běžeckou trasou vedoucí ostrovem, den můžete zakončit při relaxačních procedurách v lázních Devarana. Jak již napovídá samotný překlad názvu - zahrada v nebi, šest z celkových osmi místností se nachází vysoko mezi kokosovými palmami a budete se zde cítit jako v ráji.

V nabídce hotelu nechybí ani klasické vodní sporty, romantické plavby při západu slunce, kurzy thajské kuchyně, ochutnávka vína nebo zábavný program dětského klubu. V Dusit Thani Maldives se zkrátka vy ani vaše děti nudit nebudete.


Objevte největší nekonečný bazén na Maledivách

DTMD_Infinity Pool_Pic2

TOP momenty z Dusit Thani Maldives

Dechberoucí podvodní svět

Atol Baa je biosférickou rezervací UNESCO známou pro bohatý podmořský život. Hosté resortu mají jedinečnou možnost objevovat unikátní podvodní svět plný mant, žraloků a dalších mořských tvorů jen pár kroků od své vily. Záliv Hanifaru Bay je jedna z největších perel Malediv.

Nechte se hýčkat

Každá vila na ostrově má k dispozici služby osobního komorníka.

Opravdu nekonečný bazén

Součástí resortu je jeden z největších nekonečných bazénů na Maledivách s panoramatickými výhledy na oceán.

V harmonii s přírodou

Dopřejte si některou z léčebných procedur v lázních v korunách stromů.