Airbakers Airbakers
menu

Constance Moofushi

moofushi-maldives-aerial-view-senior-water-villas-1

Každou cestu na Maledivy naplánujeme na míru do posledního detailu.

Constance Moofushi, menší ze dvou maledivských hotelů sítě Constance leží na jižním Ari atolu, který je považován za jedno z nejlepších míst pro potápění na světě. Zažijte skutečnou krásu Malediv díky rozlehlé pláži a výjimečně bohatému korálovému útesu, kde se to hemží mořským životem. Resort je dokonalým propojením jednoduchosti, pohostinnosti, uvolněné atmosféry a špičkových služeb. To vše je zárukou nezapomenutelné romantické dovolené ve dvou.

Popis hotelu:

Resort se nachází na malebném ostrůvku v jižní oblasti Ari Atolu, v jedné z nejzajímavějších potápěčských oblastí na světě. Hotel vystavěný na ostrově o rozměrech 300 x 160 metrů se tyčí nad tyrkysovými lagunami a velkolepým korálovým útesem.

Do letoviska vás během 25 minut přepraví z letiště v Malé hydroplán.

Hotel byl otevřen v roce 2010 a je jedním z pokladů Constance Hotels and Resorts. Propojuje vysoké standardy této hotelové sítě s konceptem barefoot luxusu a přírodní krásou Malediv. Ve srovnání s Constance Halaveli, druhým maledivským resortem této značky, přináší Constance Moofushi méně formální, uvolněnější ostrovní atmosféru.

Resort nabízí hostům ubytování ve 110 vilách na pláži i nad oceánem. Díky přírodním materiálům a doškovým střechám vše naprosto přirozeně zapadá do okolní krajiny. I když jsou vily na maledivské poměry relativně malé, poskytují veškerý komfort pro dokonalou dovolenou.

Hotel doporučujeme zejména párům a milovníkům šnorchlování a potápění. Děti jsou zde také vítány, ale zázemí hotelu není pro rodiny přizpůsobeno natolik, jako třeba v sesterském resortu Constance Halaveli. V nabídce chybí vily s více ložnicemi a prostornější rezidence.

Dvě restaurace a dva bary lákají na mezinárodní speciality prodchnuté špetkou lokální kuchyně. Na hosty využívající program All Inclusive Cristal čeká gastronomický zážitek téměř bez omezení.

Pokoje:

Plážové vily (Beach Villas) jsou rozmístěny podél pláže na východní straně ostrova. Jsou obklopeny zelení, což dodává pocit soukromí a klidu. Terasa s houpací sítí s výhledem na lagunu je skvělým místem k odpočinku.

Vodní vily (Water Villas) se tyčí přímo nad mořskou hladinou a nabízejí dechberoucí výhledy na oceán. Nachází se ve dvou částech ostrova. Je tak jen na vás, zda preferujete lagunu vhodnou pro koupání nebo dáte přednost korálovému útesu.

Některé vilky (Sand Villas) kombinují to nejlepší z obou typů ubytování. Jsou postaveny na kůlech částečně nad vodou, přitom však mají přímý přístup i na pláž. Hosté si tak mohou užívat veškerých výhod, které jednotlivé kategorie nabízejí.

Ideálním útočištěm pro ty, kdo hledají o něco prostornější ubytování, budou nadstandardní vily nad vodou (Senior Water Villas) s maximální kapacitou pro 3 dospělé osoby nebo rodinu se dvěma dětmi.

Restaurace:

Hlavní restaurace Manta vás vezme ráno, v poledne i večer na cestu kolem světa. Live cooking stations a bufety se pravidelně tematicky mění. Místní vinný sklípek se pyšní širokým výběrem světových vín.

Vedle restaurace se nachází Manta Bar, který je skvělým místem pro odpolední odpočinek a večerní zábavu. Dopřejte si některý z tropických koktejlů nebo výtečné vafle. Večer to tady ožívá. Živá hudba, taneční kurzy nebo diskotéka pod taktovkou místního DJ dělá z tohoto baru to nejlepší místo na večerní drink.

Na à la carte menu plné grilovaných specialit se zastavte v restauraci Alizée. Užijte si plážový styl stolování ve stínů vzrostlých palem. V poledne vás potěší nabídka pizzy, sendvičů, salátů a masa. Večeře patří mořským plodům a rybám z grilu.

Během dne není lepšího útočiště než Totem, plážový bar u bazénu. Dekorace z vyřezávaného dřeva dodávají místu exotický ráz. Skryjte se pod stínem zdejších stromů a zchlaďte se osvěžujícím smoothie nebo ledovým čajem. A pokud se ozve i žaludek, na jídelním lístku najdete všechny oblíbené svačinky včetně hamburgerů a sendvičů.

Aktivity:

Podmořský svět jižního atolu Ari si nemůžete nechat ujít. Prozkoumejte barevný domovský ostrovní útes, domov rejnoků, chňapal a perutýnů. Pro milovníky potápění a šnorchlování je to tady opravdový ráj. Více jak 30 oblíbených potápěčských lokalit se nachází do půlhodiny od resortu. Vody v okolí letoviska jsou součástí migračních tras mant, žraloků velrybích a delfínů. Vydejte se s experty potápěčského centra objevovat jejich svět.

Chcete-li si od podmořského života trochu odpočinout, objednejte si některou z léčebných procedur či masáží v nadvodních lázní Spa de Constance.

Během dne si můžete zahrát plážový volejbal nebo si zapůjčit vybavení pro vodní aktivity jako paddleboard nebo kajak. V resortu je k dispozici také fitness centrum nebo velký bazén.

Chcete se stát Robinsonem Crusoe alespoň na jeden den? Loď Dhoni vás odveze na opuštěný ostrov, který bude jenom váš. Nic romantičtějšího už zajisté nezažijete.

Navštivte místní rybářskou vesnici Himandoo a seznamte se s tradičním maledivským životem nebo se zdejšími rybáři vyrazte v noci za těmi nejlepšími úlovky.

Večery se tu nesou ve společenském duchu. Čeká na vás živá hudba, produkce místního DJ, ukázky tradičních tanců nebo přednášky týmu potápěčského centra.


Každá strana ostrova má své kouzlo

moofushi-maldives-cc-2022-sand-villas-06

TOP momenty z Constance Moofushi

Úchvatný podmořský svět

Oblast jižního atolu Ari je považována za jedno z nejlepších míst pro potápění na světě. S více než 30 významnými potápěčskými lokalitami do půl hodiny od hotelu je tento resort snem každého potápěče

Seznamte se s mantami

Resort se nachází v zóně s výrazným výskytem mant. Ponořte se pod hladinu a setkejte se s tímto úžasným tvorem.

Ničím nerušený odpočinek

Hotel je vyhlášený klidem, uvolněnou atmosférou a prvotřídními službami. Skvělá destinace pro relaxační dovolenou.

Štědrý All Inclusive balíček

Resort nabízí velkorysý All Inclusive balíček, který zahrnuje široký výběr kvalitních nealkoholických i alkoholických nápojů.