Airbakers Airbakers
menu

Sun Siyam Olhuveli

olhuveli19

Každou cestu na Maledivy naplánujeme na míru do posledního detailu.

Jen co vaše letadlo dosedne na přistávací dráhu letiště v Malé, pouhých 45 minut jízdy člunem po tyrkysové hladině vás dělí od vašeho plánovaného úniku na exotický ostrov. Sun Siyam Olhuveli je resort jako dělaný pro rodinnou dovolenou se širokou nabídkou aktivit jak pro dospělé, tak i pro děti.

Popis hotelu:

Sun Siyam Olhuveli vás vítá v atolu Jižní Malé a do království bohatého podvodního světa, dechberoucích korálových útesů a pestrobarevných rybek, želv a rejnoků. Rozkládá se na třech propojených ostrovech, kam se z letiště Malé dopravíte za příjemných 45 minut jízdy motorovým člunem. Zasazen do scenérie přírodního souostroví, Olhuveli představuje dokonalou destinaci pro pasivní i aktivní odpočinek.

Uvolněná a klidná nálada panuje celým souostrovím, zato pod i nad vodní hladinou to hýří životem. I přes umístění v oblasti hlavního města Malé jsou zde fajn podmínky pro šnorchlování. Nabídka vodních sportů zase přesahuje leckterý resort v okolí.

Zažít tu můžete opravdu mnohé, počínaje procesy znovuzrození v místních lázních až po vodní vyžití s dávkou adrenalinu. Kvalita služeb jde však také ruku v ruce s vyššími tarify za všechny doplňkové služby mimo all-inclusive balíček. Zato má však Sun Siyam Olhuveli rád rodiny s dětmi a svou lásku dává najevo velmi výhodnou nabídkou ubytování, služeb i aktivit pro 2 děti až do 14,99 let zdarma.

Pokoje:

Ostrovní komplex zahrnující tři vzájemně propojené ostrůvky nabízí rozmanitý výběr plážových i nadvodních vilek. Jejich architektura v sobě mísí prvky moderního minimalismu i designové detaily s nádechem vintage a koloniálního stylu. Kontrast, který ve své podstatě dokonale ladí s přírodou a životem na ostrově. Každá z vilek vám nabízí vlastní výhled na klid mořské hladiny a přístup do vody, některé typy vil mají vlastní bazén a jacuzzi.

Jelikož se jedná o resort, který na maledivské scéně funguje již pár let, kontrast mezi stářím jednotlivých typů pokojů můžete zaznamenat hned na první pohled. Pokud Vám nevadí lehce si připlatit, doporučujeme výběr Grand Beach vily nebo Grand Beach vily s bazénem, které jsou novější. Nejnovějším přírůstkem jsou pak Grand Water vily a Grand Water vily s bazénem, které se nachází na nově připojeném ostrůvku.

Restaurace:

Objevovat a ochutnávat… v komplexu rozkládajícím se na třech menších ostrůvcích okusíte počiny světově proslulých kuchařů a vychutnáte si umění mistrů mixologie s dechberoucím výhledem na scenérii zapadajícího slunce. V Sun Siyam Olhuveli můžete vybírat z 11 restaurací a 4 barů, kde si každý přijde na to své. Je libo čerstvě připravené mořské plody, speciality z thajské kuchyně nebo snad explozi chutí indické kuchyně?

Pro dokonale intimní atmosféru můžete využít služby Destination dining a zarezervovat si místo pro vaše stolování v rámci celého ostrovního komplexu včetně možnosti večeře na plovoucí plošině přímo na hladině oceánu odrážející barevnou paletu západu slunce.

Sunset Restaurant:

Plážová restaurace s velkou terasou s výhledem na hlavní lagunu ostrova zajišťuje vydatné snídaně formou bufetu, obědy a večeře. Připravují je šéfkuchaři světové kuchyně, jež kouzlí přímo před vašima očima.

Siyam Orchid:

Originální kombinace japonské, thajské a indické kuchyně okořeněné jiskrou maledivské tradice… Tady vznikají pokrmy po rukama skutečných mistrů řemesla. Zažijete zde večer v intimní atmosféře a plný rafinovaného jídla s výhledem na oceán.

Maghrib Grill:

V plážové restauraci se přímo před vašima očima na grilu připravují pokrmy z 8 druhů čerstvý ulovených mořských plodů a ryb stejně jako šťavnaté steaky ze svíčkové. Ty si vychutnáte doslova od břehu oceánu, s pohledem na nekonečnou modř oceánu a pod otevřenou hvězdnou oblohou.

Namaste:

Milovníci výrazných kořeněných kombinací chutí i vůní si přijdou na své v restauraci Namaste, která podává indické speciality v intimitě malých jídelen, slaměných chýší nebo přímo na pláži.

Island Pizza:

Něco na pomezi plážového baru a restaurace… Island Pizza vám během dne nabízí občerstvení ve formě sendvičů, hamburgerů či pizzy, na které si odskočíte během polední pauzy u bazénu.

Dhoni Bar:

Dhoni Bar je jedním ze čtyř plážových barů resortu, který vás zve k vychutnání si počinů prvotřídní mixologie v prostředí elegantní lounge hned vedle nekonečného bazénu hlavního ostrova. Nabízí jeden z nejlepších zákoutí pro výhled na západ slunce a velmi uvolněnou atmosféru.

Aktivity:

V Sun Siyam Olhuveli se postarají o to, aby byl každý váš den nad i pod vodou jiný. Resortu s jedním z nejlepších středisek vodních sportů na Maledivách je hotovým rájem pro milovníky kitesurfingu, parasailingu nebo windsurfingu. Pro fanoušky adrenalinu doporučujeme balíček Thrill Package, který zahrnuje možnost vyzkoušení si všech sportů v jednom pod vedením zkušených instruktorů. Mimo to rovněž můžete strávit odpoledne na tenisových či beach volejbalových kurtech nebo projet celý komplex na kole.


užijte si 3 propojené ostrovy v rámci jednoho resortu

olhuveli9

TOP momenty ze Sun Siyam Olhuveli

Pozorujte manty přímo z mola

Jedinečný zážitek se vám může naskytnout třeba cestou z večeře v Sunset restauraci, když si uděláte procházku po molu. Můžete vidět mohutné, spektakulární manty obrovské - jeden ze symbolů tohoto ráje.

Nové Grand Beach Vily s bazénem

Dopřejte si nové, moderní Grand Beach Vily s bazénem na ostrově Dream, jednoho z Olhuveli ostrovů.

Pojeďte si na Olhuveli užít vodní sporty

Pestrá nabídka vodních sportů nenechá nikoho v klidu. Vyzkoušejte třeba skvělý kitesurfing nebo paddleboard.

Cenově výhodné děti do 14,99 let

Využijte benefitu, který Sun Siyam Olhuveli nabízí, je velmi vstřícný, co se týká ceny za děti.